24 maja 2024

iCzytam

O książkach i nie tylko !

Czy warto kupić etui książkowe?

2 min read

Okazuje się, że wybór etui na telefon nie jest wcale taką prostą sprawą. Chodzi o to, że jest ich na rynku zbyt wiele, a nam zależy na tym, aby kupić etui na telefon, które będzie idealnie spełniało swoją funkcję.

Warto pochylić się nad etui książkowym. Jest to rodzaj pokrowca zamykanego. Futerał ten nie tylko chroni tył, ale również sam ekran naszego smartfona. Cechą charakterystyczną tegoż futerały jest okładka, która osłania wyświetlacz. Powierzchnia zewnętrzna ma fakturę, która imituje skórę, na której nie będzie widać tłustych plam czy też tłustych odcisków palców.

Wewnątrz samego futerału znajduje się osłonka silikonowa z wycięciami na komponenty, która zapewnia ochronę dodatkową. Etui się składa w podstawkę praktyczną, która się przydaje podczas korzystania z aplikacji czy też oglądania filmów. Minusem tego właśnie futerały jest przede wszystkim sama konieczność otwierania okładki przy każdym razie, gdy tylko chcemy skorzystać z funkcji telefonu. Pokrowiec także nie stanowi aż takiej skutecznej ochrony jak grubsza kabura z magnesem, ale za to nie powiększa nasze smartfona w znaczący sposób.

Futerał książkowy to jeden z najładniejszych case’ów, które można dodatkowo ozdobić nadrukiem oryginalnym. Jest niezwykle popularnym typem futerału pośród kobiet oraz chroni świetnie nasze urządzenie znajdujące się w torebce czy też w kieszeni. Jest to niezwykle ważne. Kupno etui książkowego jest zatem świetnym wyborem. Możemy w ślepo pójść tym tropem.