20 lipca 2024

iCzytam

O książkach i nie tylko !

Angielski przez Skype

2 min read

W dzisiejszych czasach nauczyliśmy się naprawdę wiele rzeczy robić przez Internet. Robimy zakupy, gramy w gry, oglądamy filmy, a także pracujemy. Nic także nie stoi na przeszkodzie, aby przez Internet się uczyć. Taką możliwość daje nam angielski przez Skype. Gdy decydujemy się na angielski przez Skype, to nie musimy nigdzie dojeżdżać na lekcje. Wszystko odbywa się we własnym zaciszu domowym. Dzięki temu, nie musimy nigdzie dojeżdżać. Jest to świetna opcja dla osób niezmotoryzowanych. https://effectiva.pl/angielski-przez-skype

Wiele osób także ma mało czasu na zajęcia dodatkowe. Wybierając angielski przez Skype nie tracimy czasu na dojazdy. Jest to naprawdę sporo. Czasami dojazd może nam zająć i godzinę czasu w jedną stronę.

Angielski online jest także świetnym wyborem dla osób, które są nieco skrępowane oraz wstydliwe. Kontakt bezpośredni dla takich osób może wywoływać paraliżujący stres, ale niekoniecznie już przez Internet. Wiadomo, że rozmawiając nawet przez mikrofon i kamerkę osoby takie bardziej wstydliwe są w stanie się bardziej “otworzyć”. Co jak co, ale jest to dla nich szansa.

W nauce języka angielskiego bardzo ważna jest motywacja. Gdy nie mamy motywacji i sami sobie nie postawimy jakiegoś celu, to niestety niewiele z tego będzie. Musimy mieć tego świadomość. Oczywiście sama nauka podczas zajęć to jedno, ale musimy pamiętać, że powinniśmy także sami się uczyć. Słówka i gramatyka to najważniejsze dwa aspekty. Musimy wiedzieć, że im więcej czasu poświęcimy na naukę i powtórki, to szybciej zauważymy efekty.